Przeprowadzka to Wyzwanie,
Zlecając ją Nam, Masz Pewność,
że Jesteś w Dobrych Rękach.

 

Po informacje
i bezpłatną wycene dzwoń do najbliższego biura doma lub pod numer 773 736 3636

 

 

 

 

 

 

 

Doma Moving & Storage d/b/a Bernard Movers oferuje wysokiej jakości servis przeprowadzkowy.
Nasze 20-letnie doświadczenie pozwala na zapewnienienie sprawnej i bezpiecznej przeprowadzki:
- na terenie Chicago i okolic
- na terenie całego stanu Illinois
- do i z innych stanów
- do Europy
Każda przeprowadzka przygotowana jest indywidualnie, a plan dzialania dopasowany do wymagań i stylu życia naszych klientów. Jesteśmy przygotowani na przeprowadzki z wcześniej ustalonym terminem, ale specjalizujemy się także w przeprowadzkach “z dnia na dzień”.

Servis
Doma Moving & Storage d/b/a Bernard Movers zapewnia szereg usług, w zakresie przeprowadzki począwszy od opakowania wszystkich przewożonych przedmiotów gospodarstwa domowego, łącznie z tymi najbardziej delikatnymi i cennymi. Spakujemy Twoje rzeczy traktując je jak gdyby były nasze własne. Do pakowania używamy pudeł z kartonu, folii bąbelkowej, koców ochronnych, pasów blokujących towar w ciężarówce, itp. Twoje ubrania podczas tranzytu są chronione przez specjalne pudła-szafy, aby bezpiecznie dotarły na nowe miejsce. Meble okręcane są w chroniący je przed zadrapaniami materiał. Delikatne przedmioty jak lustra, obrazy, rzeźby, porcelana, sprzęt elektroniczny lub szkło pakowane są w kartony ze steropianem. Tak zabezpieczone przedmioty są pakowane do samochodu i przewożone do nowego miejsca. Posiadamy nowoczesny sprzęt pozwalający na bezpieczne przewożenie antyków, TV i ciężkich przedmiotów w tym fortepianów. Dostarczając rzeczy do nowego miejsca pomożemy Ci je również rozpakować
i rozstawić, tak abyś czuł się jak u siebie w domu już od pierwszej chwili.

Bezpieczeństwo
Przewożąc swój dorobek z firmią przeprowadzkową powierzasz im nie tylko rzeczy, ale także swoją wieloletnią pracę, bezcenne pamiątki, spełnione marzenia, dlatego warto mieć pewność ze dorobek życia jest bezpieczny. Doma Moving and Storage zapewnia ten komfort poczucia bezpieczenstwa, że przenoszony majatek jest pod ochroną naszych ubezpieczeń, licencji i zabezpieczeń inansowych. Doma jest członkiem Illinois Movers Association, Illinois Commerce Commission, nasz status można rownież sprawdzać na stronach Better Bussines Bureau. Posiadamy również licencje akredytowaną przez Senior Movers. Bezpieczenistwo transportowanego przez nas dobytku naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Magazynowanie/Storage
Dla tych z Państwa, którzy planują przechować swoje rzeczy przez pewien okres czasu, oferujemy
miejsce w monitorowanym, ubezpieczonym magazynie. Magazynowanie jest również idealnym
rozwiązaniem dla osób przeprowadzajacych się do Europy.
Dla tych z Państwa przewidzieliśmy możliwość czasowego konsolidowania i magazynowania rzeczy, a nastepnie przesłania ich do Europy.